Listopad 2014

Už se hlásim !! :D

9. listopadu 2014 v 21:16 | Evuše |  Na vlastní nebezpečí
Ok měla jsem v plánu napsat článek, ale
1) mám mobil na dvě věci ... takový ten pocit, když si vaše SD karta postaví hlavu a druhý den nemáte žádné obrázky ani písničky nic ... naštvaná nálada mě přešla, ale zatím nebudete moct vidět věci, které jsme zatím ve škole dělali :(
- tenhle týden mám v plánu někde najít svoje desky a aspoň něco málo vyfotit ( učitelé si to všechno schovávají a prý nám možná na konci roku vrátí :D )
2) píšu tento článek KVŮLI ZNEUŽÍVÁNÍ A KOPÍROVÁNÍ OBRÁZKŮ NEBO JINÉHO OBSAHU -_- jako... jen tak si projíždím fb a najednou můj obrázek na nějaké stránce ... dobře jen v klidu .... !
PŘÍŠTĚ PROSÍM ASPOŇ S ODKAZEM, PROTOŽE SI URČITĚ NECHCETE ZNEPŘÁTELIT VLASTNÍKA DEATH NOTU A V JISTÉM OKAMŽIKU UMŘÍT BOLESTIVOU SMRTÍ :)
3) Ve škole nás týrají od rána do večera a jediné, na co myslím, když příjdu na intr jsou úkoly a spánek :D většinou vyhrává spánek a pak ty známky někdy nedopadnou úplně nejlépe XD
vlastně vám můžu ukázat dvě věci, co mám tedy v trochu horší kvalitě, ale alespoň abyste si nemysleli, že se flákám :D
dva domácí úkoly na technické kreslení, nehotový linoryt ( námět- Kytice Svatební košile a kresba úhlem ( jo ta židle byla fakt křivá :D jsem se divila, že vůbec dokázala stát XD )